image image image image image image

Tez Hazırlama Merkezi

Tez Hazırlama Merkezi Nedir?

Tez hazırlama merkezi, ihtiyaç doğrultusunda tez danışmanlık hizmeti veren bir kurumdur. Akademik kariyerin her basamağında (Lisans, Yüksek Lisans, Doktora) karşılaşılan tezler, konunun saptanmasından teslim edilmesine dek oldukça zorlu bir süreç olarak karşımıza çıkmaktadır. Buradan hareketle devreye giren tez hazırlama merkezi hizmetleri ile birlikte danışanların akademik sorumlulukları bir az da olsun alt düzeylere indirilebilmektedir. 

 

Varyans Akademi olarak 15 yıldır tez hazırlama merkezi olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, siz danışanlarımızın zamanınızın büyük bölümünün kaybolmasına ve önceden tecrübe etmediğiniz karmaşık bir sürecin içinde sizi yalnız bırakmamak adına hizmet vermekteyiz. Kalite farkına her sektörde olduğu gibi tez yazdırma piyasasında da rastlanılmaktadır. Özellikle öğrencilerin akademik kariyerlerini direkt şekilde etkileyecek tezlerinin doğru ellerde olduğuna emin olmaları gerekmektedir. Doğru tercihi yapabilmeniz adına tez yazım şirketleri kalitesini belirleyen bazı özellikler yazının devamında ele alınmaktadır.

 

 

Tez Hazırlama Merkezi Özelinde Profesyonel Tez Yazımı Nasıl Olur?

Tez hazırlama merkezi olduğunu ileri süren ama üstlendiği tezleri tek seferde bitirerek teslim etme vadinde bulunan tez yazım şirketlerinden uzak durmanız gerekmektedir. Varyans Akademi, tez hazırlama merkezi olarak 15 yıldır içerisinde bulunduğumuz bu sektörde danışmanlığını üstlendiğimiz hiçbir çalışmayı danışanlarımızın onayına sunmadan oldu bitti bir anlayışla bitirmediğimizi rahatlıkla söyleyebilmekteyiz.

 

  

Tez Hazırlama Merkezi Varyans Akademi’de Kolay Ödeme Sistemi Nedir?

Tez hazırlama merkezi olduğunu ileri süren ama tezin belirlenen ücretin hepsini ilk etapta isteyen tez yazım firmalarından uzak durmanız gerekmektedir. Varyans tez yazım şirketleri olarak on beş yıllık tecrübemizle tez ücretini peşin talep etmek yerine danışanlarımıza gönderdiğimiz ilerlemeler nispetinde ödeme almaktayız. Bu şekilde tez yazımını daha profesyonel bir biçimde yürütebildiğimiz gibi danışanlarımızı da maddi olarak zorlamamaktayız.

 

 

Tez Yazım Şirketlerinde Geri Dönüşler Nasıl Olur?

Akademik kariyeriniz süresince her basamağı sizinle beraber çıkan tezlerinizin geri dönüşleri oldukça önem taşımaktadır. Zira bir tez en iyi haline gelebilmesi için birçok kez kontrol edilmelidir. Tez hazırlama merkezi olduğunu ileri süren ama üstlendikleri tezlerin geri dönüş düzeltmelerini yapmayı kabul etmeyen veya ekstra ödeme talep eden tez hazırlama merkezlerinden uzak durmanız gerekmektedir. Varyans tez yazım şirketleri olarak benimsediğimiz tüketici odaklılık ilkesi kapsamında üstlendiğimiz tezlere gelebilecek olası revizeleri en baştan anlaştığımız ücret kapsamında yapmaktayız. Danışanlarımızdan ek bir ödeme istemediğimiz gibi geri dönüşleri eksiksiz tamamlayarak tezleri en iyi şekilde tamamlamak adına titiz bir çaba sarf etmekteyiz.

 

 

Tez Hazırlama Merkezi Olarak İntihal Raporu Nedir?

Tez hazırlama merkezi olarak hizmet veren ve profesyonel olduğunu ileri süren ama üstlendikleri tezleri turnitinn raporuyla beraber teslim etmeyen tez yazım şirketlerinden uzak durulması gerekmektedir. Bir çalışmada intihal bulunup bulunmadığı Yüksek Öğretim Kurumu’nun kabul ettiği ve uluslararası bir program olan Turnitin raporları yolu ile ortaya çıkmaktadır. 

 

Tez hazırlama merkezi, üstlendikleri tezlerin Turnitin raporlarının danışanlara teslim edilmesinin ardından ücret talep etmeleri gerekmektedir.  Varyans tez yazım merkezi olarak istisnasız her tez, proje, ödev makale ve sunumu intihal raporu ile birlikte teslim etmekteyiz. Tüketici odaklılık prensibimiz kapsamında danışanımızın talepleri doğrultusunda etmekte hiçbir tezi standart olarak kabul edilen yüzde yirminin üstünde teslim etmemekteyiz. Ancak danışanlarımızdan gelecek olan taleple doğrultusunda bu oranı daha alt düzeylere indirmekteyiz.  Kısaca açıklamak gerekirse danışanlarımıza sunduğumuz hiçbir çalışmanın intihal oranının standartların üstüne çıkmayacağının garantisini vermekteyiz. Üstlendiğimiz tezleri danışanların belirleyeceğin daha düşük bir intihal oranına göre hazırlayabilmekteyiz.  

 

 

Tez Yazım Şirketlerinde Gizlilik Nedir?

Tez yazım şirketlerinden biri olduğunu ileri süren ama daha önce yazımını üstlendikleri tezleri örnek olarak paylaşan tez hazırlama merkezi olarak faaliyet gösterdiğini düşündüğünüz firmalardan uzak durulması gerekmektedir. Akademik tez sitesi olarak hizmet veren firmalar, danışanlarının şahsi bilgilerini saklamaları gerekmektedir bu doğrultuda Varyans Akademi olarak danışanlarımızın kişisel bilgilerin ve yazmış oldukları tezleri hiçbir şekilde kimseyle paylaşmayacak olduğumuzu taahhüt etmekteyiz.  

 

 

Tez Yazan Firmalarda Ücret Nasıl Olur?

Tez yazan firmalardan biri olduğunu düşündüğünüz, üst düzey fiyat talep eden firmalardan uzak durulması gerekmektedir. Varyans tez hazırlama merkezi olarak sunduğumuz danışmanlık hizmetinde tez yazım ücretleri danışanlarımızı zorlamayacak ve danışmanlarımızın emeklerini karşılayacak şekilde belirlenmektedir. Bizim firmamızda fiyatlar konu, sayfa sayısı, analiz ve istenen yardım türü kapsamında farklılık gösterebilmektedir. Bahsi geçen değişiklik tez fiyatlarının değişken olmasına sebep olmaktadır. 30 sayfa bir tezle 120 sayfa bir teze harcanan emek ve zaman aynı olmayacağı gibi ikisinin fiyatları da aynı olmayacaktır. Bu nedenlerle tez yazdırma fiyatları standart olmamaktadır. Lakin çeşitli bahanelere sığınarak ücreti sürekli olarak arttırmayı hedefleyen tez hazırlama merkezi yerine müşterilerini olabilecek en ucuz şekilde memnun etmeyi hedefleyen akademik tez sitesini, yani bizi tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Tez Hazırlama Merkezi
Tez Hazırlama Merkezi
Tez Hazırlama Merkezi
Tez Hazırlama Merkezi