image image image image image image

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

KAYNAK AKADEMİK ÇALIŞMA ÜRETME

 

Varyans Danışmanlık aradığınız kaliteyi sizlere güvenle vermek için sürekli olarak gelişen ve yenilenen bir danışmanlık kurumudur. Ekibimiz akla gelebilecek her konuda sizleri alanında uzman ve akademik yetkinliğe sahip danışmanlarımızla buluşturmaktadır. Sizlerin akademik hayatta destek almak istediğiniz her konuda yanınızda olarak ulaşmak istediğiniz akademik hedefe yakınlaştırmak istiyoruz.

Akademik çalışmalar söz konusu olduğunda zaman, içerik ve kalite çok önemlidir. Bu sebeple Varyans Danışmanlık’ın değerleri doğru planlama, özgün içerik ve özelleştirilmiş hizmet kalitesidir. Değerlerimizi yansıtan ekip ve akademik danışmanlarımızı sizlerle buluşturmak önceliğimizdir. Akademik destek almak istediğiniz herhangi bir konu ile ilgili Varyans Danışmanlık Ekibi doğru planlama ile alanında uzman bir danışmandan hizmet almanızı sağlamak için tüm profesyonelliği ile bu süreçte sizin yanınızda olacaktır.

Varyans Danışmanlık Ekibinin sizleri uzmanlık alanlarına göre yönlendirdiği Akademik Danışmanlarımız akademik destek almak istediğiniz konuda tüm tecrübesi ve titizliği ile tezsiz projeler, yüksek lisans ve doktora sürecindeki tez, ödev ve makalelerde çalışmalarınızı başarıyla yürütmek için size hizmet vermekten büyük mutluluk duyacaklardır. Yaptığımız sayısız çalışmanın geri dönüşlerinden öğrencilerin ve akademisyenlerin Varyans Danışmanlık’ı neden tercih ettiğini sizler de bize başvurmadan önce mutlaka gözden geçirin.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

LİTERATÜR TARAMASI (KAYNAK DESTEK)

Makale ya da tez çalışmalarınızın analizini kendiniz yapacağınız durumda hipotezlerinize, araştırma amacınıza veya test ölçeklerinize uygun bir literatür taraması ihtiyacınızda Varyans Danışmanlık olarak istediğiniz sayfa sayısı, kapsam ve nitelikte yine sizlerin yanınızdayız. İster sadece literatür taraması desteği alın isterseniz kaynak akademik çalışma üretme desteği alın güçlü bir literatür taramasının olması gereken tüm özelliklerini Varyans Danışmanlık olarak sizlere sunabilmekten gurur duyuyoruz. Varyans Danışmanlık ekibi ile başta oluşturulan taslağa dahil olan gerekli düzeltmeleri de yine ücretsiz olarak size sunmaktayız. Çalışmanızın özgün olduğunu gösteren intihal raporumuz da Varyans Danışmanlık’ı tercih ettiğinizde sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Literatür Taraması Neden Önemlidir?
• Literatür taraması daha önce yapılmış çalışmaları içerdiğinden araştırma yönteminizi belirlemede kolaylık sağlar.
• Literatür taraması araştırma sorunuzla ilgili henüz öngöremediğiniz hususları da tespit edip çalışmanızı geliştirmenizi sağlar.
• Kendi çalışmanızın bilimsel değerini arttırmak ve literatüre yapacağı katkıyı belirleyebilmek adına güçlü bir literatür taraması çalışma alanınızda hakimiyet sağlar. Güçlü Bir Literatür Taramasında Olması Gerekenler
• Nitel ve nicel anlamda çeşitliliğe sahip kaynaklardan (kitap, makale, bildiri metni, sözlükler, konferans vb.) intihal yaratmayacak şekilde alıntılanması
• Eleştirel ve güncel içerikte olması
• Araştırma konusu ile bağlantılı ve bilimsel içeriğe sahip kaynaklardan olması

tez yazan yerler

MAKALE ÇALIŞMASI

Uzunluk olarak tezden daha kısa olsa da içerik olarak yoğun olması gereken makale çalışmaları kişisel ajandanızda genellikle sıkışıklık yaratacak teslim sürelerine sahiptir. Varyans Danışmanlık’ın ön planlama yapan ekibi ve zamanında teslim garantisi veren akademik danışmanları sizlere istediğiniz konuyla ilgili kaliteli makale çalışmasını memnuniyetle sunacaktır. İyi bir makalede olması gereken özgünlük, bilimsel kaynak çeşitliliği, yalın ve akademik bir dil Varyans Danışmanlık ile erişilebilir olmaktadır. Varyans Danışmanlık ekibi ile başta oluşturulan taslağa dahil olan gerekli düzeltmeleri de yine ücretsiz olarak size sunmaktayız. Çalışmanızın özgün olduğunu gösteren rapor da Varyans Danışmanlık’ı tercih ettiğinizde sizlere ücretsiz olarak verilecektir.

Makale Yazımı

ANALİZ ÇALIŞMASI

Bir akademik çalışmanın sizi literatürde ayrıştıracak kısmı analiz bölümüdür. Analiz kantitatif ve kalitatif olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Varyans Danışmanlık sizlere bu iki analiz türünde de hizmet almanızı sağlayacak yetkinlikte uzman akademik kadroyu ulaşılabilir kılmaktadır. Akademisyenler ve öğrenciler tez ya da makalenin bu bölümünde sıklıkla aşağıdaki problemleri yaşamaktadırlar. • Akademik çalışma için uygun analiz türünün belirlenmesi,
• Analiz için uygun yazılımın seçilmesi,
• Seçilen yazılımın kullanımı ile ilgili bilgi eksikliği,
• Analizde hangi metotların kullanılacağı,
• Analizde kullanılacak hipotezlerin oluşturulması,
• Analizdeki verinin elde edilmesi,
• İstatistiksel bilgi eksikliği nedeniyle analiz bulgularının eksik ya da yanlış yorumlanması bu problemlerin başında gelmektedir.
Varyans Danışmanlık olarak bu problemleri yaşamanıza engel olacak uzman akademik kadromuz ile sizlere çalışmalarınız için uygun olacak veri ve yöntemi sağlamaktayız. Analiz bölümünün tüm testlerini sizle paylaşmanın yanı sıra bunların çalışmanıza uygun görsel ve içerikte yansıtılmasını da sağlayacak desteği vermekteyiz. Alanında deneyimli kadromuz ile analiz aşamasında kullandığımız programlardan başlıcaları şunlardır: – SPSS – Eviews Son yıllarda veri biliminin ve veri analizinin fazlasıyla yaygınlaşması ile birlikte veri bilimi uygulamalarının hemen hemen tüm akademik çalışmalarda kullanılması popüler hale gelmiştir. Ancak, birçok kişi gerek programlama dili bakımından gerek veriye yaklaşım bakımından gerekse hangi metodun nasıl kullanılacağı bakımından Teknik bilgisi yetersiz kalmaktadır. Varyans Danışmanlık ailesi olarak yenilenen ve gelişen yapımız ile; • RStudio • Python programlama dillerine hakim ekibimiz tarafından bu konularda zorluk yaşayanlara da destek olmaktayız.

Tez Hazırlama Merkezi

DÜZELTME,İYİLEŞTİRME VE İNTİHAL DÜŞÜRME

Çalışmalarınızda kendi yaptığınız kısımlar, danışmanınızdan aldığınız yorumlar kimi zaman size zor bir sorumluluk yükler. Varyans Danışmanlık olarak yaptığınız çalışmaya bir soluk getirmek için profesyonel ekibimizle yanınızdayız. Varyans Danışmanlık ekibi olarak yaptığınız çalışmanın akışını iyileştirip, zayıf noktalarını güçlendirmek için de sizin yanınızdayız. • Bir kısmını yaptığınız çalışmayı devam ettirmek ve sonlandırmak için de akademik danışmanlarımız memnuniyetle sizleri yönlendirecektir.
• Üniversitedeki danışmanınızdan aldığınız yorumlar doğrultusunda makale ve çalışmanızda ekleme, düzeltmeye ihtiyaç duyduğunuzda özveri ile çalışmak için sizleri beklemekteyiz.
• Analizinizin eksik noktalarında destek almak istediğinizde akademik danışmanlarımız sizlere doğru bir yol haritası sunacaktır.
• Mevcut çalışmanızın intihal oranını düşürmek için de bizlere güvenle başvurabilirsiniz. Çalışma sonunda sizlere yeniden intihal raporu verecek ekibimiz bu süreçte her zaman yanınızda olacaktır.

intihal düşürme